Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

Exklusivní solná stěna


 

Víte co je to Haloterapie?

Haloterapie neboli sůl v sauně.byla známa již ve starověkém Řecku. Od řeckého slova halos (sůl) vznikl i její samotný název. Je to originální přírodní metoda léčby solí, která zaznamenala největší rozkvět v 70. letech 20. století. Jedná se o terapii, která příznivě působí na dýchací cesty, problémy s imunitou i kožní problémy.

 

Kde můžeme haloterapii využít?

Haloterapii provádíme v našich saunách instalací solných panelů na míru. Stěna vytváří i pěkný estetický dojem a vytvoří z Vaší sauny umělecký kus. Solná stěna v sauně může být opatřena podsvíceným LED páskem, který mění barvy, případně je možno zvolit jednotlivé barvy pro kombinaci s chromoterapií. Ta vytváří příjemné prostředí určené k relaxaci a inhalaci Himalájské soli.

 

Pro koho je haloterapie určena?

Haloterapie je určena především pro osoby trpící onemocněním cest dýchacích, alergiemi, astmatem, chronickou bronchitidou, kožními chorobami, poruchami krevního oběhu i tlaku apod. Himalájská sůl je samozřejmě vhodná i k celkové relaxaci a regeneraci lidského organismu. Haloterapie je zvláště vhodná k léčení horních a dolních cest dýchacích, poruchách imunity, pohybového ústrojí, psychických potíží. Haloterapie celkově uvolňuje organismus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stejně důležitou, ne-li důležitější věcí v sauně je kvalita zářičů. Pokud si koupíte zářiče s nevhodným tepelným spektrem, budete mít doma jen skříň, která bude vytvářet teplo. Pokud si nevíte rady se srovnáním typů zářičů, podívejte se zde: