Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

Plně spektrální zářiče Philips Vitae


 

 

Ve všech našich saunách používáme Plně spektrální zářiče Philips Vitae 

Plně spektrální zářiče Philips Vitae jsou nejkvalitnější plně spektrální zářiče na trhu. Mají filtr, který lépe rozděluje paprsky, chrání oči a pokožku. Tyto zářiče jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví. Díky instalovanému filtru je provoz vlákna efektivnější a zcela bezpečný. 

 

Plně spektrální zářič Philips Vitae je nejkvalitnější zářič na trhu. Je konstrukčně nejsložitější a musí splňovat špičkové požadavky na výrobu. Má mnohem větší spektrum v krátkých a středních vlnách než běžně používané Red Glass, Red Light, Red Light + a karbonové a keramické zářiče.

 

Vzhledem k jeho velkému zastoupení v pásmu IR-A je nástup pocitu tepla okamžitý, proto do našich saun mohou uživatelé ihned po zapnutí. 

To ocení i rodiny s dětmi, protože těm bude nižší teplota vyhovovat více, než dospělým, nicméně se nepřipravíte o zdavotní efekt.

Účinnost je ve 100% i při nízkých teptotách. Pokud tedy někomu vyhovuje teplota např. 40 stupňů, může využít naší saunu i tak.. Levnější zářiče toto nedokáží.

 

Oceňovanou výhodou je i to, že do našich saun mohou i lidé s různými zdravotními problémy. Saunování se zářiči Philips Vitae se doporučuje i u uživatelů s nízkým nebo vysokým tlakem. Pravidelné užívání totiž umí tlak regulovat. Naše sauny jsou vhodné i u dalších potíží, jako jsou stavy po popáleninách, kdy sauna zkracuje dobu hojení a zanechává menší jizvy. Využití sauny se zářiči Vitae urychluje hojení poškozených měkkých tkání, snižuje bolest při revmatoidní artritidě, snižuje nervozitu, deprese, točení hlavy. Myslete vždy na to, že v případě zdravotních potíží, je třeba se o vhodnosti použití infrasauny, poradit s Vaším lékařem.

 

 

 

  

 

 

 Další účinky zářičů Vitae:

 

 

Někteří zákazníci jistě ocení i umění našich infrasaun snižovat tělesnou hmotnost. Při použití nejlepších zářičů Vitae máte i nejvyšší možnou účinnost při vylučování potu a tuku. Pro zajímavost, průměrná potivost je u infrasauny se zářiči Philips Vitae 0,5l za jeden saunovací cyklus a to je asi 2x více než klasická finská sauna. A navíc s jistotou kvality a bezpečnosti výroby v EU, než u ostatních čínských kopií.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

IR -A - krátké vlny (780 - 1400 μm) - zasahují nejhlubší, až 5 mm hluboko do kůže. Ve styku s tělem je toto teplo nejrozsáhlejší a nejpříjemnější. 
IR -B - střední vlny (1400-3000 μm) - teplo dosahující dermis.
IR -C - dlouhé vlny (od 3000 μm) - absorbovány vnějšími vrstvami kůže (epidermis).

 

 

Jak to u nás funguje? 

 

Naší myšlenkou je, nabídnout TOP zářiče Philips Vitae i v cenově dostupných saunách. Naším znakem je i exklusivní solná stěna a to v každé sauně, kterou dodáme.

A jak to, že naše sauny jsou za poloviční cenu, než podobně vybavené sauny? Používáme totiž jednoduché stavebnicové systémy, dovážené převážně z Německa. Dodané základní díly zkontrolujeme, obrousíme, natřeme ochranným olejovým nátěrem ( parafínový, lněný nebo kokosový ), namontujeme zářiče Vitae, solnou stěnu, opěrky zad a další věci podle představ a potřeb zákazníkaSamozřejmostí je, že vám saunu dovezeme a smontujeme přímo u vás doma.

Na vás tedy jen je, vybrat si některý model sauny, hlavně s ohledem na rozměry. Po přijetí objednávky se vám ozve náš pracovník, který s vámi po telefonu, mailu nebo klidně i video hovoru přes Whatsapp nebo počítač, upřesní požadavky na Vaší novou saunu. 

Obrázky saun jsou tedy spíš orientační a výsledná sauna může pro každého vypadat úplně jinak. 

 

 

Víte co je to Haloterapie?  Haloterapie neboli sůl v sauně.. Více se dočtete v kategorii solné stěny zde: