Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

Přestavíme vám starší saunu na míru


 

 

Líbí se vám nový typ zářičů, chcete větší zdravotní efekt..? Líbí se vám solná stěna..? Přestavíme vám starší saunu na míru. Ušetříte tisíce korun, než při koupi nové sauny..

 

Nabízíme možnost si vybrat z různých možností, jak vhodně doplnit Vaši saunu. Ať už jde o zářice, dnes nejmodernější plně spektrální Philips Vitae, ale někdy je třeba naopak tyto zářiče doplnit o zdroje tepla, když máte třeba saunu umístěnou v chladném prostředí, jako je sklep, garáž, nevytápěná chodba nebo zimní zahrada. Pak samotné plně spektrální zářiče nejsou dostatečné na vyhřátí celé sauny. Pokud se však vhodně doplní karbonovými zářiči, pak je možné došáhnout maximálních teplot i při nižší okolní teplotě. 

 

 

 

 

 

 

Při návrhu řešení s vámi bude spolupracovat odborný pracovník, který podle zkušeností navrhne řešení. Po odsouhlasení návrhu je montáž provedena na místě nebo pokud se sauna dá jednoduše rozebrat, převeze se na dílnu a tam se vše odborně namontuje. Dále je vhodné při této úpravě saunu opatřit ochranným olejovým nátěrem. Na výběr je parafínový, lněný a kokosový.

 

 

 

 

 

 

Pro cenovou kalkulaci pošlete mailem nebo přes Whatsapp několik fotografií Vaší sauny a napiště stručně Vaši představu. Budeme vás kontaktovat a určitě domluvíme řešení, jak s průměrné sauny udělat moderní a zdaví prospěšnou saunu. 

 

 

 

Nic pro nás není nemožné...