Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

Infrasauna Pallatium Opera 4 - Masiv line

 

V této sauně Pallatium Opera 4 - Masiv line, dostáváte maximální výbavu: 6ks zářičů Philips Vitae 350W, ručně vyrobenou solnou stěnu a především vnitřní prostor vyrobený z pravého kanadského červeného cedru 17mm!

 

Kód:

Opera6M

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Cena bez DPH:

165 169.60 Kč

Cena:

184 990 Kč

 

 

Popis zboží

 

 

Řada našich speciálních saun Opera, značí maximální komfort využitím dvou pater saunování. Oproti běžným teplotám v infrasauně, dosahuje tento zvýšený model asi o 5-10°C  vyšší teplotu u stropu. Na své si tedy přijdou i ti, kdo chtějí ještě větší potící efekt, podobný finské sauně. 

 

Spodní patro se svěle hodí i pro saunování malých dětí. Zářiče jsou umístěné ve větší výšce a tím mimo dosah nejvyšších teplot.

Díky nadstandardní výšce 210cm, se v sauně budete cítit vzdušně a pohodlně. 

 

 

V infrasauně Pallatium Opera 4 - Masiv line, dostáváte maximální výbavu:

 

      

 • 6ks plně spektrálních zářičů s celkovým příkonem 2100W

 

 • 6ks plně spektrálních zářičů Philips Vitae 350W  
 • Solnou stěnu ručně vyrobenou ze 20kg solných cihel
 • Kombinace masivního kanadského cedru a české olše pro nevšední barevnou kombinaci
 • Stěny vyrobené z masivního kanadského červeného cedru tloušťky 17mm
 • Lavice vyrobené z masivní olše tloušťky 3cm
 • LED podsvícení solné stěny s dálkovým ovládáním
 • Izolované vnitřní stěny tloušťky 7cm 

 

 

Důležité vlastnosti:

 

 

 • Teplota infrasauny: max. 65 ° C, příkon 2100W
 • 2x větrací otvory pro optimální cirkulaci vzduchu a zamezení růstu plísní
 • Displej, kterým lze ovládat saunu z venku nebo zevnitř
 • Ionizér
 • Ozonizér
 • Rádio FM s funkcí MP3, připojením USB a bluetooth připojením 

 

 

Na přání můžeme nabídnout:

 

 

 • Montáž více kusů Vitae. Maximum pro tuto saunu je 9ks
 • Montáž ovládání sauny mobilním telefonem
 • Podsvícení hvězdným nebem
 • Audio JBL, DEXON nebo BOSE
 • Zádové opěrky z africké vrby Abachi 
 • Boční ergonomická opěrka z červeného cedru umožňující pohodnou relaxaci
 • Plynulou regulaci intenzity pro zářiče Vitae

 

 

 

Rozmazlujte své tělo po náročném dni v práci a zároveň udělejte něco pro své zdraví. Infračervené teplo vás zahřeje zevnitř ven bez velké fyzické zátěže, což znamená, že pocení se objevuje o něco později než v tradiční sauně, ale je o to intenzivnější. Navíc se déle potíte, protože teplo se v těle déle udrží. Pro lidi, pro které je tradiční sauna příliš horká nebo kteří se již dříve vzdali zážitku ze saunování kvůli problémům s krevním oběhem, je tato infrasauna vynikající alternativou, protože díky příjemnějším teplotám nestresuje organismus.

 

 

 

 

 

 

Kvalita je také přesvědčivá: Kanadské jedlové dřevo Hemlock je jedním z nejlepších a nejhustších dřevin na světě. Díky svému přirozenému složení má vynikající tepelně izolační schopnosti a proto je ideální pro použití v saunových systémech. Teplo je udržováno uvnitř sauny, zatímco teplota vnější vrstvy sauny zůstává téměř při pokojové teplotě. Díky této zvláštnosti cenné suroviny nedochází ke znatelným ztrátám tepla, a tedy ani ke zbytečné spotřebě energie . Díky dalšímu zpracování vnějšího dřeva dvojitým základním nátěrem a lakováním má sauna výrazně delší životnost než mnoho jiných saun. Dřevo v interiéru je z výroby neošetřené.

 

 

 

 

 

 

 

 

Již v ceně vám nabízíme možnost ošetřit Vaší novou saunu parafínovým, lněným nebo kokosovým olejem.

 

 

 

Parafínový olej: nebo také medicinální olej, se často používá v kosmetice jako jeden ze základních olejů. Je dobře zpracovatelný, spoluvytváří lehké emulze. Je přísadou v pleťových mlécích a krémech, v masážních a koupelových olejích. Nevstřebává se a neobsahuje výživné látky, ale pocitově je velmi příjemný (hebká pleť bez pocitu mastnoty). Nevyvolává žádné alergické reakce. Je stálý, neoxiduje a nežlukne.

 

 


 

 

 

Lněný olej: se vyznačuje příznivými účinky na lidský organismus – obsahuje esenciální mastné kyseliny, lignany a mnohé další prospěšné látky.

Len setý (Linum usitatissimum L.) je modře kvetoucí jednoletá bylina, která je mimo jiné pěstována také pro svá do hněda zbarvená olejnatá semena. Pochází z oblasti nacházející se mezi východním Středomořím a Indií. Bylina se pěstovala již ve starověkém Egyptě a vyznačuje se řadou pozitivních účinků na lidský organismus.

 

 

 

 

 

 

Frakcionovaný kokosový olej: je speciální typ kokosového oleje. Je 100% rostlinný, ale jeho specifický výrobní proces zaručuje, že stejně jako přírodní veganské oleje nežlukne. Je tedy ideální volbou pro někoho, kdo chce čistě přírodní produkt a zároveň chce mít v sauně nádech exotické vůně. Tento olej má ze všech olejů nejřidší konzistenci, nejlépe se vsakuje do dřeva a nejlépe se s ním pracuje.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Ve všech našich saunách používáme Plně spektrální zářiče Philips Vitae 

Plně spektrální zářiče Philips Vitae jsou nejkvalitnější plně spektrální zářiče na trhu. Mají filtr, který lépe rozděluje paprsky, chrání oči a pokožku. Tyto zářiče jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví. Díky instalovanému filtru je provoz vlákna efektivnější a zcela bezpečný. 

 

Plně spektrální zářič Philips Vitae je nejkvalitnější zářič na trhu. Je konstrukčně nejsložitější a musí splňovat špičkové požadavky na výrobu. Má mnohem větší spektrum v krátkých a středních vlnách než běžně používané Red Glass, Red Light, Red Light + a karbonové a keramické zářiče.

 

Vzhledem k jeho velkému zastoupení v pásmu IR-A je nástup pocitu tepla okamžitý, proto do našich saun mohou uživatelé ihned po zapnutí. 

To ocení i rodiny s dětmi, protože těm bude nižší teplota vyhovovat více, než dospělým, nicméně se nepřipravíte o zdavotní efekt.

Účinnost je ve 100% i při nízkých teptotách. Pokud tedy někomu vyhovuje teplota např. 40 stupňů, může využít naší saunu i tak.. Levnější zářiče toto nedokáží.

 

 

 

 

 

Oceňovanou výhodou je i to, že do našich saun mohou i lidé s různými zdravotními problémy. Saunování se zářiči Philips Vitae se doporučuje i u uživatelů s nízkým nebo vysokým tlakem. Pravidelné užívání totiž umí tlak regulovat. Naše sauny jsou vhodné i u dalších potíží, jako jsou stavy po popáleninách, kdy sauna zkracuje dobu hojení a zanechává menší jizvy. Využití sauny se zářiči Vitae urychluje hojení poškozených měkkých tkání, snižuje bolest při revmatoidní artritidě, snižuje nervozitu, deprese, točení hlavy. Myslete vždy na to, že v případě zdravotních potíží, je třeba se o vhodnosti použití infrasauny, poradit s Vaším lékařem.

 

 

 

  

 

 

 Další účinky zářičů Vitae:

 

 

Někteří zákazníci jistě ocení i umění našich infrasaun snižovat tělesnou hmotnost. Při použití nejlepších zářičů Vitae máte i nejvyšší možnou účinnost při vylučování potu a tuku. Pro zajímavost, průměrná potivost je u infrasauny se zářiči Philips Vitae 0,5l za jeden saunovací cyklus a to je asi 2x více než klasická finská sauna.

 

 

 

Výše popisované výhody však zdaleka nenaleznete u všech zářičů používaných v běžných saunách.

 

Jak se ovšem vyznat v množství zářičů na trhu..? 

 

Jistě chcete kvalitu a bezpečnost plynoucí z výroby v EU. Nechcete jen bezejmenou kopii..

 

Přinášíme vám přehledné srovnání nejčastěji používaných druhů saunových zářičů

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IR -A - krátké vlny (780 - 1400 μm) - zasahují nejhlubší, až 5 mm hluboko do kůže. Ve styku s tělem je toto teplo nejrozsáhlejší a nejpříjemnější. 
IR -B - střední vlny (1400-3000 μm) - teplo dosahující dermis.
IR -C - dlouhé vlny (od 3000 μm) - absorbovány vnějšími vrstvami kůže (epidermis).

 

 

 

Jak to u nás funguje? 

 

Naší myšlenkou je, nabídnout TOP zářiče Philips Vitae i v cenově dostupných saunách. Naším znakem je i exklusivní solná stěna a to v každé sauně, kterou dodáme.

A jak to, že naše sauny jsou za poloviční cenu, než podobně vybavené sauny? Používáme totiž jednoduché stavebnicové systémy, dovážené převážně z Německa. Dodané základní díly zkontrolujeme, obrousíme, natřeme ochranným olejovým nátěrem ( parafínový, lněný nebo kokosový ), namontujeme zářiče Vitae, solnou stěnu, opěrky zad a další věci podle představ a potřeb zákazníkaSamozřejmostí je, že vám saunu dovezeme a smontujeme přímo u vás doma.

Na vás tedy jen je, vybrat si některý model sauny, hlavně s ohledem na rozměry. Po přijetí objednávky se vám ozve náš pracovník, který s vámi po telefonu, mailu nebo klidně i video hovoru přes Whatsapp nebo počítač, upřesní požadavky na Vaší novou saunu. 

Obrázky saun jsou tedy spíš orientační a výsledná sauna může pro každého vypadat úplně jinak. 

 

 

 

 

Víte co je to Haloterapie?

 

 

 

Haloterapie neboli sůl v sauně.

 

 

 

Haloterapie byla známa již ve starověkém Řecku. Od řeckého slova halos (sůl) vznikl i její samotný název. Je to originální přírodní metoda léčby solí, která zaznamenala největší rozkvět v 70. letech 20. století. Jedná se o terapii, která příznivě působí na dýchací cesty, problémy s imunitou i kožní problémy.

 

Kde můžeme haloterapii využít..

 

Haloterapii provádíme v našich saunách instalací solných panelů na míru. Stěna vytváří i pěkný estetický dojem a vytvoří z Vaší sauny umělecký kus. Solná stěna v sauně může být opatřena podsvíceným LED páskem, který mění barvy, případně je možno zvolit jednotlivé barvy pro kombinaci s chromoterapií. Ta vytváří příjemné prostředí určené k relaxaci a inhalaci Himalájské soli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro koho je haloterapie určena:

 

 

Haloterapie je určena především pro osoby trpící onemocněním cest dýchacích, alergiemi, astmatem, chronickou bronchitidou, kožními chorobami, poruchami krevního oběhu i tlaku apod. Himalájská sůl je samozřejmě vhodná i k celkové relaxaci a regeneraci lidského organismu. Haloterapie je zvláště vhodná k léčení horních a dolních cest dýchacích, poruchách imunity, pohybového ústrojí, psychických potíží. Haloterapie celkově pomáhá uvolňovat organismus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry