Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

Peelingová sůl Citrón 500 g

 

V místech, na která sůl nanesete, se několikanásobně zvýší potivost kůže. Sůl do hloubky vyčistí rozšířené póry, zbaví pokožku odumřelých buněk a mikroskopických nečistot. Současně pokožku obohacuje o cenné minerály.

 

Kód:

Plem

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Cena bez DPH:

348.20 Kč

Cena:

390 Kč

 

 

Popis zboží

 

Použití peelingové soli v sauně značně zvyšuje její účinek. Peelingové soli jsou určeny jak pro použití v parní lázni, tak pro použití v sauně. Je vhodná pro všechny typy pleti a pro jedno použití stačí pouze 10 – 15 g soli.

 

Sůl na tělo začněte nanášet až po několika minutách strávených v sauně, kdy se tělo již lehce zahřeje.

 

V místech, na která sůl nanesete, se několikanásobně zvýší potivost kůže. Sůl do hloubky vyčistí rozšířené póry, zbaví pokožku odumřelých buněk a mikroskopických nečistot. Současně pokožku obohacuje o cenné minerály.

 

Použití peelingových solí přináší pokožce osvěžení, úlevu a pocit dokonalé očisty. Příjemné aroma navíc odlehčí mysli od případných chmur.

Po saunování, při kterém použijete peelingovou sůl, doporučujeme aplikovat lehké tělové hydratační mléko.

 

 

 

Způsob použití je velmi jednoduchý:

 

 

Doporučujeme použít pod tělo ručník, aby nedošlo k znečištění sauny.

 

Během pobytu v sauně naneste 10 - 15 g peelingové soli rovnoměrně na vlhké tělo a jemně vmasírujte do pokožky, dokud se sůl zcela nerozpustí. 

 

Při nanášení na rozehřátou pokožku postupujeme od chodidel nahoru a peeling nanášíme krouživými pohyby. Peeling necháme 10-15 minut působit, ideálně v prostorách sauny. Zbytky peelingu poté opláchneme vodou. Při mytí nepoužíváme mýdlo, pokožka je čistá a přišli bychom o vyživující složky peelingu.

 

Po osprchování doporučujeme použít hydratační krém zde..

 

 

 

 

 

 

 

Využijte potenciál sauny naplno

 

 

Aby si pokožka užila saunování naplno, musí ale dostat i řádnou „následnou péči“. Přímo během saunování, po několikaminutové relaxaci mezi jednotlivými návštěvami, si udělejte čas na peeling i další procedury, které lze se saunou krásně skloubit. Svou pokožku i vlasy tak dostanete do ideální pohody.

 

Následovat by měl rituál, na který byste rozhodně neměli zapomínat: závěrečná sprcha, která odstraní veškerý pot a částečky odumřelé kůže, které na pokožce ulpěly během saunové procedury nebo peelingu.

 

Nakonec si nezapomeňte opláchnout i obličej, abyste docílili maximálního výsledku. Můžete použít vodu z kohoutku nebo ještě lépe minerální vodu ve spreji či lehkou čisticí pleťovou vodu, které pokožku zároveň zklidní. Zkuste třeba lehké a svěží produkty L’Oréal Sublime Fresh nebo Mixa Alcohol Free Purifying Lotion. Pokožku řádně osušte a vrhněte se na další zkrášlující péči.

 

 

 

 

Dodejte pokožce výživu

 

Sauna skvěle čistí póry, prokrvuje a ozdravuje pokožku a podporuje její přirozený metabolismus. Ale také jí dává trošku zabrat: velké výkyvy teplot a omývání vodou mohou pokožku vysušit. Především ti z vás, kteří se potýkají se suchou pokožkou, by na závěrečnou péči měli myslet. A to nejen v podobě klasického hydratačního krému na obličej, ale i péče pro celé tělo.

 

Ideální péčí jsou výživné tělové krémy a másla a také takzvané suché oleje. Jde o oleje či produkty s jejich příměsí, které jsou vhodné pro použití místo tělového mléka – nezanechávají mastnou pokožku, rychle se vstřebávají a zanechají kůži hladkou a vyživenou. Zkuste třeba tělové mléko Dove Derma Spa Goodness nebo Hloubkově hydratační tělové mléko s olejem od Neutrogeny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sauna je skvělým pomocníkem, když potřebujete zatočit s celulitidou.

Sauna pomáhá rozproudit lymfu, a pokud pokožce během procedury pomůžete některou z drsných masážních rukavic, dočkáte se viditelných výsledků. Můžete použít také krém proti celulitidě (třeba některý z řady Dermacol Anti Cellulite), kterým problematická místa namasírujete po závěrečné sprše.