Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

finská sauna Pallatium Laura 4

 

Jste fanouškem klasických saun ve venkovním prostoru? Pak je sudová sauna přesně pro Vás! Jedinečný vzhled upoutá pozornost ve Vaší venkovní oáze

 

Kód:

Laura4

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Cena bez DPH:

79 455.40 Kč

Cena:

88 990 Kč

 

 

Popis zboží

 

 

Venkovní saunový sud Pallatium Laura 4

 

 

Jste fanouškem klasických saun ve venkovním prostoru? Pak je sudová sauna přesně pro Vás! Jedinečný vzhled upoutá pozornost ve Vaší venkovní oáze. Srdcem této tradiční venkovní sauny jsou vysoce výkonná kamna (6 kW).


Sudová sauna se svými rozměry a vzhledem přizpůsobí jakémukoli venkovnímu prostoru. Vyžaduje málo místa, a je proto ideálním řešením i pro malé zahrady. Na rozdíl od vnitřní sauny je sudová sauna zvláštním vrcholem každé zahrady enbo terasy. Užijte si čistou relaxaci ve svém vlastním soukromém wellness centru. V interiéru jsou dvě integrované lavice.

 

Příjemné osvětlení zajišťuje také saunová lampa.

 


Speciální sudový tvar přináší jen výhody:

 

 

 

 

A nejen saunové topidlo je té nejvyšší kvality, i stěny této sauny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního smrkového dřeva. Důkladné zpracování této ušlechtilé suroviny zajišťuje nejen elegantní vzhled, ale také vynikající funkčnost a trvanlivost. Díky svému přirozenému složení má vynikající tepelně izolační schopnost, a proto je ideální pro použití ve venkovních saunách. Teplo je udržováno uvnitř sauny, zatímco teplota vnější vrstvy sauny zůstává téměř při pokojové teplotě. Díky vlastnostem této cenné suroviny nedochází ke znatelným ztrátám tepla, a tedy ani ke zbytečné spotřebě energie.

 

 

 

 

 

 

Hodnotné příslušenství pro Vaši saunu:

 

 

Mysleli jsme na vše pro nezapomenutelný zážitek ze saunování. Ke své sudové sauně obdržíte dokonale sladěné příslušenství. Polévací kbelík s plastovou vložkou a stylová naběračka umožňují vytvořit příjemnou vlhkost uvnitř sauny. Teploměr a přesýpací hodiny jsou součástí dodávky, aby bylo možné ovládat klima v sauně a saunování.

 

 

 

Již v ceně Vám nabízíme možnost ošetřit Vaší novou saunu parafínovým, lněným nebo kokosovým olejem.

 

 

 

Parafínový olej: nebo také medicinální olej, se často používá v kosmetice jako jeden ze základních olejů. Je dobře zpracovatelný, spoluvytváří lehké emulze. Je přísadou v pleťových mlécích a krémech, v masážních a koupelových olejích. Nevstřebává se a neobsahuje výživné látky, ale pocitově je velmi příjemný (hebká pleť bez pocitu mastnoty). Nevyvolává žádné alergické reakce. Je stálý, neoxiduje a nežlukne.

 

 


 

 

 

Lněný olej: se vyznačuje příznivými účinky na lidský organismus – obsahuje esenciální mastné kyseliny, lignany a mnohé další prospěšné látky.

Len setý (Linum usitatissimum L.) je modře kvetoucí jednoletá bylina, která je mimo jiné pěstována také pro svá do hněda zbarvená olejnatá semena. Pochází z oblasti nacházející se mezi východním Středomořím a Indií. Bylina se pěstovala již ve starověkém Egyptě a vyznačuje se řadou pozitivních účinků na lidský organismus.

 

 

 

 

 

 

Frakcionovaný kokosový olej: je speciální typ kokosového oleje. Je 100% rostlinný, ale jeho specifický výrobní proces zaručuje, že stejně jako přírodní veganské oleje nežlukne. Je tedy ideální volbou pro někoho, kdo chce čistě přírodní produkt a zároveň chce mít v sauně nádech exotické vůně. Tento olej má ze všech olejů nejřidší konzistenci, nejlépe se vsakuje do dřeva a nejlépe se s ním pracuje.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

POPIS VÝROBKU:

 

 

 

 

 

Jak to u nás funguje? 

 

 

Naší myšlenkou je, nabídnout kvalitní a vybavené sauny. Naším znakem je exklusivní solná stěna.

A jak to, že naše sauny jsou za poloviční cenu, než podobně vybavené sauny? Používáme totiž jednoduché stavebnicové systémy, dovážené převážně z Německa. Dodané základní díly zkontrolujeme, obrousíme, natřeme ochranným olejovým nátěrem ( parafínový, lněný nebo kokosový ), namontujeme solnou stěnu, opěrky zad a další věci podle představ a potřeb zákazníkaSamozřejmostí je, že Vám saunu dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma.

Na Vás tedy jen je, vybrat si některý model sauny, hlavně s ohledem na rozměry. Po přijetí objednávky se Vám ozve náš pracovník, který s Vámi po telefonu, mailu nebo klidně i video hovoru přes Whatsapp nebo počítač, upřesní požadavky na Vaší novou saunu. 

Obrázky saun jsou tedy spíš orientační a výsledná sauna může pro každého vypadat úplně jinak. 

 

 

 

Víte co je to Haloterapie?

 

 

Haloterapie neboli sůl v sauně.

 

 

Haloterapie byla známa již ve starověkém Řecku. Od řeckého slova halos (sůl) vznikl i její samotný název. Je to originální přírodní metoda léčby solí, která zaznamenala největší rozkvět v 70. letech 20. století. Jedná se o terapii, která příznivě působí na dýchací cesty, problémy s imunitou i kožní problémy.

 

Kde můžeme haloterapii využít..

 

Haloterapii provádíme v našich saunách instalací solných panelů na míru. Stěna vytváří i pěkný estetický dojem a vytvoří z Vaší sauny umělecký kus. Solná stěna v sauně může být opatřena podsvíceným LED páskem, který mění barvy, případně je možno zvolit jednotlivé barvy pro kombinaci s chromoterapií. Ta vytváří příjemné prostředí určené k relaxaci a inhalaci Himalájské soli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro koho je haloterapie určena:

 

 

Haloterapie je určena především pro osoby trpící onemocněním cest dýchacích, alergiemi, astmatem, chronickou bronchitidou, kožními chorobami, poruchami krevního oběhu i tlaku apod. Himalájská sůl je samozřejmě vhodná i k celkové relaxaci a regeneraci lidského organismu. Haloterapie je zvláště vhodná k léčení horních a dolních cest dýchacích, poruchách imunity, pohybového ústrojí, psychických potíží. Haloterapie celkově pomáhá uvolňovat organismus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry