Cookie Consent by Free Privacy Policy website
0

 

Infrasauna Pallatium Tango 3 - Deluxe line

 

Sauna Pallatium Tango 3 - Deluxe line je zaměřena hlavně na zdravotní efekt. Ve velikosti 150cm dostáváte 7ks plně spektrálních zářičů, z toho 6ks Philips Vitae 350W, solnou stěnu, výkon 2450W a další..

 

Kód:

Tango3D

Dostupnost:

Skladem

Počet:

Cena bez DPH:

80 348.20 Kč

Cena:

89 990 Kč

 

 

Popis zboží

 

 

V Infrasauně Pallatium Tango 3 - Deluxe line dostáváte maximální výbavu:

 

 

 • 7ks plně spektrálních zářičů s celkovým výkonem 2450W         
 • 6ks plně spektrálních zářičů Philips Vitae 350W
 • 1ks plně spektrální lýtkový zářič Redglass 350W 
 • 33kg solných himalájských cihel
 • 4ks masivních zádových opěrek z exotického dřeva Abachi

 

 • Teplota infrasauny: max. 65 ° C
 • Větrací otvory ve víku pro optimální cirkulaci vzduchu a zamezení růstu plísní
 • Jedlové dřevo Hemlock z kanadské jedle
 • Ionizér
 • Ozonizér
 • Jasné stropní světlo, ideální pro čtení v kabině
 • Displej, kterým lze ovládat saunu zevnitř
 • Rádio FM s funkcí MP3, připojením USB a bluetooth

 

 

Na přání můžeme nabídnout:

 

 • LED osvětlení solné stěny s dálkovým ovládáním - 1.990,- Kč
 • Montáž více kusů Vitae - 3.990,- Kč/ks 
 • Plynulou regulaci intenzity pro plně spektrální zářiče - 990,-/ks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozmazlujte své tělo po náročném dni v práci a zároveň udělejte něco pro své zdraví. Infračervené teplo vás zahřeje zevnitř ven bez velké fyzické zátěže, což znamená, že pocení se objevuje o něco později než v tradiční sauně, ale je o to intenzivnější. Navíc se déle potíte, protože teplo se v těle déle udrží. Pro lidi, pro které je tradiční sauna příliš horká nebo kteří se již dříve vzdali zážitku ze saunování kvůli problémům s krevním oběhem, je tato biosauna vynikající alternativou, protože díky příjemnějším teplotám příliš nestresuje organismus.

 

 

 

 

 

Kvalita je také přesvědčivá: Kanadské jedlové dřevo Hemlock je jedním z nejlepších a nejhustších dřevin na světě. Díky svému přirozenému složení má vynikající tepelně izolační schopnosti a proto je ideální pro použití v saunových systémech. Teplo je udržováno uvnitř sauny, zatímco teplota vnější vrstvy sauny zůstává téměř při pokojové teplotě. Díky této zvláštnosti cenné suroviny nedochází ke znatelným ztrátám tepla, a tedy ani ke zbytečné spotřebě energie . Díky dalšímu zpracování vnějšího dřeva dvojitým základním nátěrem a lakováním má sauna výrazně delší životnost než mnoho jiných saun. Dřevo v interiéru je z výroby neošetřené.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme vám možnost ošetřit vaší novou saunu zajímavými kombinacemi vůní od německé firmy Spitzner. Vyberte si vaši oblíbenou vůni, kterou provoníme vaši saunu. Ve vyzkoušeném poměru namícháme lékařsky certifikovaný parafínový olej s kvalitní příměsí od německé firmy Spitzner. 

Velkým benefitem olejového nátěru je uzavření pórů dřeva a jeho následná velmi snadná údržba. Neméně důležitým benefitem je zásadní zvýraznění kresby dřeva. Vaše sauna tak bude působit mnohem přirozenějším a přírodnějším dojmem. 

 

 

 

  

 

Na výběr jsou zajímavé kombinace: 

 

 

 • Levandule a máta
 • Rozmarín a citronová tráva
 • Citrón a pomeranč
 • Růžové dřevo a palisandr

 

 

 

 

 

 

Nabídku speciálních olejových směsí do našich saun naleznete zde:

 

 


 

 

 

 

 

Pokud dáváte přednost vůni dřeva a chcete olejovým nátěrem pouze zvýraznit jeho zajímavou kresbu, nabízíme pafínový olej s certifikací o lékopisné kvalitě.  

 

Parafínový olej se často používá v kosmetice jako jeden ze základních olejů. Je dobře zpracovatelný, spoluvytváří lehké emulze. Je přísadou v pleťových mlécích a krémech, v masážních a koupelových olejích. Nevstřebává se a neobsahuje výživné látky, ale pocitově je velmi příjemný (hebká pleť bez pocitu mastnoty). Nevyvolává žádné alergické reakce. Je stálý, neoxiduje a nežlukne.

 

 

 

 

 

 

Nabídku parafínového oleje a dalších směsí naleznete zde:

 

 


 

 

 

Ve všech našich saunách používáme Plně spektrální zářiče Philips Vitae 

Plně spektrální zářiče Philips Vitae jsou nejkvalitnější plně spektrální zářiče na trhu. Mají filtr, který lépe rozděluje paprsky, chrání oči a pokožku. Tyto zářiče jsou naprosto bezpečné pro lidské zdraví. Díky instalovanému filtru je provoz vlákna efektivnější a zcela bezpečný. 

 

 

 

 

Plně spektrální zářič Philips Vitae je nejkvalitnější zářič na trhu. Je konstrukčně nejsložitější a musí splňovat špičkové požadavky na výrobu. Má mnohem větší spektrum v krátkých a středních vlnách než běžně používané Red Glass, Red Light, Red Light + a karbonové a keramické zářiče.

 

Vzhledem k jeho velkému zastoupení v pásmu IR-A je nástup pocitu tepla okamžitý, proto do našich saun mohou uživatelé ihned po zapnutí. 

To ocení i rodiny s dětmi, protože těm bude nižší teplota vyhovovat více, než dospělým, nicméně se nepřipravíte o zdavotní efekt.

Účinnost je ve 100% i při nízkých teptotách. Pokud tedy někomu vyhovuje teplota např. 40 stupňů, může využít naší saunu i tak.. Levnější zářiče toto nedokáží.

 

 

 

 

 

Oceňovanou výhodou je i to, že do našich saun mohou i lidé s různými zdravotními problémy. Saunování se zářiči Philips Vitae se doporučuje i u uživatelů s nízkým nebo vysokým tlakem. Pravidelné užívání totiž umí tlak regulovat. Naše sauny jsou vhodné i u dalších potíží, jako jsou stavy po popáleninách, kdy sauna zkracuje dobu hojení a zanechává menší jizvy. Využití sauny se zářiči Vitae urychluje hojení poškozených měkkých tkání, snižuje bolest při revmatoidní artritidě, snižuje nervozitu, deprese, točení hlavy. Myslete vždy na to, že v případě zdravotních potíží, je třeba se o vhodnosti použití infrasauny, poradit s Vaším lékařem.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 Další účinky zářičů Vitae:

 

  • podporuje sekreci toxinů zvýšením tělesné teploty
  • výrazně pomáhá v boji proti celulitidě tím, že se zbavuje přebytečného tuku
  • zlepšuje psychický komfort - je snadné relaxovat a relaxovat
  • snižuje únavu a stres
  • hodně pomáhá v boji proti akné a dalším kožním chorobám
  • čistí pokožku
  • zvyšuje prokrvení pokožky
  • mohou ho používat lidé s onemocněním srdce nebo oběhového systému
  • zmírňuje bolesti svalů
  • tiší bolesti zad a kloubů

 

 

 • zlepšuje léčbu nemocí, jako jsou uzavřené póry, ekzémy, lupénka a kopřivka
 • pomáhá při léčbě popálenin, pooperačních ran a spálení sluncem
 • podporuje metabolismus
 • posiluje imunitní systém
 • má uklidňující účinek na dýchací cesty
 • pomáhá při hojení ran
 • Někteří zákazníci jistě ocení i umění našich infrasaun snižovat tělesnou hmotnost. Při použití nejlepších zářičů Vitae máte i nejvyšší možnou účinnost při vylučování potu a tuku. Pro zajímavost, průměrná potivost je u infrasauny se zářiči Philips Vitae 0,5l za jeden saunovací cyklus a to je asi 2x více než klasická finská sauna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výše popisované výhody však zdaleka nenaleznete u všech zářičů používaných v drtivé většině saun na trhu.

 

 

 

 

Jak se ovšem vyznat v rozdílech zářičů..? 

 

Jistě chcete kvalitu a bezpečnost plynoucí z výroby v EU. Nechcete jen bezejmenou kopii..

 

 

 

 

 

 

Přinášíme vám přehledné srovnání nejčastěji používaných druhů saunových zářičů:

 

 

 

 

 

 

IR -A - krátké vlny (780 - 1400 μm) - zasahují nejhlubší, až 5 mm hluboko do kůže. Ve styku s tělem je toto teplo nejrozsáhlejší a nejpříjemnější. 
IR -B - střední vlny (1400-3000 μm) - teplo dosahující dermis.
IR -C - dlouhé vlny (od 3000 μm) - absorbovány vnějšími vrstvami kůže (epidermis).

 

 

 

 

Víte co je to Haloterapie?

 

 

 

 

 

Haloterapie neboli sůl v sauně...

 

 

 

Haloterapie byla známa již ve starověkém Řecku. Od řeckého slova halos (sůl) vznikl i její samotný název. Je to originální přírodní metoda léčby solí, která zaznamenala největší rozkvět v 70. letech 20. století. Jedná se o terapii, která příznivě působí na dýchací cesty, problémy s imunitou i kožní problémy.

 

Kde můžeme haloterapii využít..

 

Haloterapii provádíme v našich saunách instalací solných panelů na míru. Stěna vytváří i pěkný estetický dojem a vytvoří z Vaší sauny umělecký kus. Solná stěna v sauně může být opatřena podsvíceným LED páskem, který mění barvy, případně je možno zvolit jednotlivé barvy pro kombinaci s chromoterapií. Ta vytváří příjemné prostředí určené k relaxaci a inhalaci Himalájské soli.

 

 

 

 

Pro koho je haloterapie určena:

 

 

 

Haloterapie je určena především pro osoby trpící onemocněním cest dýchacích, alergiemi, astmatem, chronickou bronchitidou, kožními chorobami, poruchami krevního oběhu i tlaku apod. Himalájská sůl je samozřejmě vhodná i k celkové relaxaci a regeneraci lidského organismu. Haloterapie je zvláště vhodná k léčení horních a dolních cest dýchacích, poruchách imunity, pohybového ústrojí, psychických potíží. Haloterapie celkově pomáhá uvolňovat organismus. 

 

 

 

 

 

Novinkou pro letošní sezónu je možnost výběru dekoru na vstupní dveře do sauny. Vyberte si zajímavý vzor z naší nabídky a udělejte tak ze své nové sauny jedinečný originál. Velkým benefitem je získání většího soukromí a tím i hodnotnějšího odpočinku. Možnosti jsou téměř neomezené a na přání vám nabídneme i mnoho dalších variant. Co třeba použít vaše rodinné foto..?

 

 

 

 

 

 

 

 

Výběr dekorů naleznete zde:

 

 

 

A jak to u nás funguje..?

 

 

 

Našim cílem je, nabídnout TOP zářiče Philips Vitae i v cenově dostupných saunách. Naším znakem je i exklusivní solná stěna, která může být v každé sauně, kterou nabízíme.

A jak to, že naše sauny jsou za poloviční cenu, než podobně vybavené sauny? Používáme totiž jednoduché stavebnicové systémy, dovážené převážně z Německa. Dodané základní díly zkontrolujeme, obrousíme, natřeme ochranným olejovým nátěrem, namontujeme zářiče Vitae, solnou stěnu, opěrky zad a další věci podle představ a potřeb zákazníkaSamozřejmostí je dovez, montáž a servis přímo u vás doma.

Na vás tedy jen je, vybrat si některý model sauny, hlavně s ohledem na rozměry. Po přijetí objednávky se vám ozve náš pracovník, který s vámi po telefonu, mailu případně i přes video hovor, upřesní požadavky na Vaší novou saunu. 

Obrázky saun jsou tedy spíš orientační a výsledná sauna může pro každého vypadat úplně jinak. 

 

 

 

 

 

 

Parametry